عروض العمل

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się Firmy, wyspecjalizowanej w profesjonalnej obsłudze projektów sprzedażowych, obejmujących produkty z obszaru IT, która współpracuje z największymi Dystrybutorami oraz światowymi i krajowymi Producentami sprzętu komputerowego oraz dostarczającej najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla firm z Sektora Biznesowego (B2B), jak również Instytucjom Publicznym poszukujemy osoby na stanowisko:

Architekt Rozwiązań Informatycznych

miejsce pracy: Warszawa / Targówek

OPIS STANOWISKA:

Proponowane stanowisko to praca w pełnym wymiarze godzin jako członek zespołu IT w roli architekta rozwiązań informatycznych. Architekt rozwiązań IT będzie odpowiedzialny za poprawny przebieg procesu przygotowania oferty od strony technicznej. Weryfikacja wymagań klienta poprzez analizę funkcjonalną specyfikacji (SIWZ), kontakt z producentami oraz dostawcami jak i również wsparcie techniczne dla zespołu handlowego oraz zespołu wdrożeniowego na dalszych etapach projektu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza wymagań biznesowych oraz technicznych klientów
  • przygotowywanie analizy technicznej
  • tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, specyfikacji technicznej,  dokumentacji projektowej, dokumentacji przetargowej
  • składanie propozycji architektury rozwiązań systemów informatycznych
  • wsparcie działu handlowego
  • wsparcie analityczne na każdym etapie projektu
  • utrzymywanie kontaktów z producentami i dostawcami w zakresie architektury rozwiązań systemów informatycznych
  • instalacja oraz konfiguracja serwerów, storage, macierzy dyskowych

OCZEKIWANIA:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie systemów IT
  • wykształcenie wyższe technicznego lub statusu studenta ostatnich lat
  • wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych oraz dokumentacji w tym zakresie
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • dużym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi

KLIENT OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • możliwość zdobywania doświadczenia i poznania różnorodnej technologii IT większości światowych producentów
  • dostęp do certyfikowanych szkoleń oraz webinariów z zagadnień technicznych IT
  • przyjazną atmosferę oraz niekorporacyjne środowisko pracy

Zachęcamy do aplikowania na adres: maksymilianmisiura@hrc.com.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.