عروض العمل

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko:

ASYSTENTA CATEGORY MANAGERA

(Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z Category Managerem
  • koordynowanie prac marketingowych związanych z realizacją projektu wprowadzenia produktów na rynek
  • rozwój filmów produktowych dla nowych produktów, współpraca z zewnętrznymi agencjami i domami mediowymi
  • bieżąca współpraca z klientem i partnerami w trakcie prowadzonych projektów
  • wspieranie Category Managera w codziennych zadaniach
  • zarządzanie bazą danych dostawców
  • nawiązywanie kontaktów z dostawcami, pierwsze kroki
  • wyszukiwanie pomysłów, ofert
  • wsparcie przy budowaniu kalendarzy Category Managera
  • przygotowywanie spotkań (showroomów) z klientem
  • analiza wyników sprzedaży
  • współpraca z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi (TUV, DEKRA)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na stanowisku asystenckim 1-2 lata
  • nastawienie na realizację celów
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem, rozwiązywania problemów
  • zdolności analityczne, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność
  • wykazywanie własnej inicjatywy, myślenie nieszablonowe
  • asertywność

Nasz klient oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem dodatkowych benefitów

Zachęcamy do aplikowania na adres: maksymilianmisiura@hrc.com.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.