عروض العمل

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY/PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Region: Różan, Ostrołęka, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Ciechanów, Pułtusk, Przasnysz

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B w podległym rejonie
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi klientami
  • negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów
  • pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych klientów, rynku oraz konkurencji
  • kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku biznesowego
  • prawo jazdy kat. b
  • biegła obsługa komputera oraz znajomość MS Office
  • umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klienta
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz swoboda w prowadzeniu rozmów z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach hierarchii firmy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu

Oferujemy:

  • atrakcyjny system motywacyjny
  • wysokiej klasy narzędzia pracy w tym: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań
  • komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zachęcamy do aplikowania na adres: sylwiadziklinska@hrc.com.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowychWyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.