عروض العمل

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

BRANCH MANAGER

Miejsce pracy: Czeladź

GŁÓWNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za działania operacyjne oraz wynik finansowy oddziału
  • systematyczne podnoszenie jakości pracy oddziału
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników i przewoźników
  • budowanie oraz umacnianie pozycji firmy na lokalnym rynku
  • aktywna współpraca oraz budowanie długofalowych relacji z klientami oddziału
  • współtworzenie założeń budżetowych oraz ich realizacja
  • administrowanie obiektem

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym i w samodzielnym zarządzaniu placówką
  • umiejętność współpracy w zespole oraz potencjał do zarządzania ludźmi
  • rozumienie procesu sprzedaży i proaktywne nastawienie w jej obszarze
  • znajomość branży TSLznajomość podstawowych zagadnień z prawa pracy, zagadnień finansowych oraz budżetowania (mile widziane)
  • wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne i analitycznepewność siebie, swojej wartości i swoich umiejętności
  • chęć do podejmowania wyzwań i do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności i rozwoju interpersonalnego
  • ambicja i determinacja w osiąganiu zakładanych celów, elastyczność w działaniu, otwartość na zmiany i asertywność
  • zaangażowanie, dyspozycyjność i entuzjazm do podejmowanych zadań
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia roczna zależna od osiąganych wyników
  • samochód służbowy (karta flotowa)
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań oraz wsparcie i współpracę przy realizacji stawianych celów
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zachęcamy do aplikowania na adres: sylwiadziklinska@hrc.com.pl

W CV prosimy zawrzeć poniższą klauzulę:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowychWyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.