عروض العمل

Dla naszego Klienta firmy świadczącej usługi w zakresie doradztwa i bankowości inwestycyjnej,
poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Starszego Analityka / Associate

Zakres obowiązków:

  • Współprowadzenie i prowadzenie projektów w zakresie doradztwa na rynku kapitałowym – emisje akcji i obligacji na GPW, Catalyst i NewConnect
  • Doradztwo przy transakcjach fuzji i przejęć i pozyskiwania finansowania na rynku prywatnym
  • Pomoc przy projektach inwestycyjnych oraz restrukturyzacji spółek
  • Kompleksowa ocena działalności, wyników finansowych oraz perspektyw biznesowych funkcjonowania przedsiębiorstw
  • Tworzenie oraz weryfikacja biznes planów i przygotowywanie wycen przedsiębiorstw
  • Przygotowywanie dokentów na potrzeby prowadzonych procesów - modele, prezentacje inwestorskie, Info Memo, teasery, itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie  wyższe  o  profilu  ekonomicznym  (preferowane  specjalizacje  z  zakresu finansów, finansów przedsiębiorstwa oraz rachunkowości).
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie  w  obszarze  pozyskiwania finansowania/bankowości inwestycyjnej (fuzje i przejęcia, ECM, DCM), inwestycyjnym (VC, PE, TFI), i/lub consultingu strategicznego
  • Przynajmniej  1-roczne  doświadczenie  w  zarządzaniu  projektami  pozyskiwania finansowania, procesem inwestycyjnym i/lub projektami doradczymi.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w tym słownictwa finansowego)
  • Doświadczenie w  budowaniu modeli finansowych,  sporządzaniu wycen przedsiębiorstw  i przygotowywaniu materiałów/dokumentacji inwestycyjnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Licencja doradcy inwestycyjnego, maklera lub CFA będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacji pracy własnej oraz umiejętność właściwego ustalania priorytetów zadań
  • Umiejętność jasnego przedstawiania i komunikowania przetworzonych informacji

Klient oferuje:

  • Możliwość realizacji różnorodnych projektów doradczych i inwestycyjnych
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodoweg
  • Umowę o pracę lub B2B