عروض العمل

Dla naszego Klienta,  międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej,  lidera w segmencie Premium, poszukujemy:

KSIĘGOWEJ/KSIĘGOWEGO

Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego SAP
  • monitoring rozrachunków z dostawcami grupowymi
  • uzgodnienia sald należności grupowych
  • kontrola i weryfikacja danych klientów w systemie księgowym
  • zarządzanie planem kont
  • uzgadnianie kont rozliczeniowych
  • sporządzanie raportów GUS i NBP
  • przygotowywanie raportów controlingowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych, forecastów, włącznie z wariancjami)
  • udział w procesie przygotowywania budżetu
  • czynny udział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego
  • analiza płynności finansowej
  • przygotowywanie raportów ad hoc

Oczekiwania:

  • doświadczenie w obszarze księgowości i / lub raportowanie
  • wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność wyciągania wniosków
  • ponad przeciętna znajomość Excel, z wykorzystaniem zawansowanych formuł
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy, komunikacji oraz pracy w zespole
  • skrupulatność oraz chęć poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie dla osób zainteresowanych długofalową współpracą
  • Pracę w przyjaznej atmosferze przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi
  • Perspektywy rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Zachęcamy do aplikowania na adres: klaudiakalecinska@hrc.com.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.