عروض العمل

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji doradztwa personalnego na polskim rynku. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji metodą Direct Search.  W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Researcher

(miejsce pracy: Siedziba firmy Grupa HRC S.A. ul. Leszno 8/1 w Warszawie)

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search
  • Udział w projektach realizowanych przez firmę
  • Wspieranie zespołu konsultantów i researcherów w codziennych obowiązkach
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Min. komunikatywna znajomość nowożytnego języka obcego (preferowany angielski i/lub niemiecki)
  • Odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Otwartość, komunikatywność, chęć zdobywania doświadczeń
  • Orientacja na cel
  • Aktywność, kreatywność, wykazywanie inicjatywy
  • Dyspozycyjność pięć dni w tygodniu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji doradztwa personalnego lub dziale HR

Oferujemy:

  • Płatny staż bądź współpracę w oparciu o umowę o pracę (w zależności od doświadczenia)
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze