Send CV

oferta archiwalna

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Project Marketing Specialist

(Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad rozwojem opakowań wg brand book’ów przy współpracy z zewnętrznymi agencjami marketingowymi
  • Nadzór nad realizacją projektów w zakładanym budżecie, harmonogramie i czasie
  • Weryfikacja zawartości opakowań i akceptacja ich do druku
  • Bieżąca współpraca z dostawcami zagranicznymi (głównie dostawcy z Chin) w ramach realizacji projektów
  • Współpraca z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi (TUV, DEKRA) i nadzór nad procesem kontrolijakości
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi przy tworzeniu kampanii reklamowych (TV, internet)
  • Raportowanie i współpraca z Category Managerem
  • Realizacja projektów w różnych kategoriach produktowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Marketing i Zarządzanie)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (preferowane minimum roczne)
  • Zorientowanie na rozwój kariery w marketingu, rozwoju opakowań
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność sprawowania kontroli nad wieloma projektami jednocześnie
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności pracy w zespole oraz wykazywania własnej inicjatywy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku FMCG
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem dodatkowych benefitów

Zachęcamy do aplikowania na adres: klaudiakalecinska@hrc.com.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.