Send CV

Dla naszego klienta, dużego producenta tektury falistej i opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

Cel stanowiska: W związku z rozwojem nowej technologii w firmie naszego Klienta, jaką jest druk cyfrowy, która uzupełni dotychczasowe możliwości technologiczne firmy, poszukujemy Key Account Managera, który będzie odpowiedzialny za rozwój rynku i rozwój sprzedaży produktów wykonanych tą technologią na terenie całej Polski

Zakres obowiązków:

  • Promowanie technologii druku cyfrowego na opakowaniach z tektury falistej
  • Pozyskiwanie nowych, strategicznych Klientów z obszaru opakowań produkowanych technologią nadruku cyfrowego
  • Ścisła współpraca z działami marketingu klientów branży FMCG
  • Doradzanie klientom w podejmowaniu decyzji odnoście optymalnej technologii zadruku przy kreowaniu produktów
  • Sprzedaż produktów z obszaru nadruku cyfrowego
  • Wspieranie klientów przy opracowywaniu i realizacji nowych projektów
  • Koordynacja działań związanych z zapewnieniem jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych
  • Regularna analiza możliwości rynku i trendów rynkowych oraz podejmowanie działań na rzecz jego rozwoju

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne
  • Doświadczenie w sprzedaży opakowań produkowanych technologią nadruku cyfrowego
  • Doświadczenie w rozwoju rynku i pozyskiwaniu Klientów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość produktu i branży opakowań z tektury litej i/ lub falistej
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista kreatywność, inicjatywa i energia w działaniu
  • Umiejętność współpracy z różnymi działami w ramach organizacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Możliwość pracy w systemie home office
  • Samochód służbowy
  • Pakiet MultiSport

Zachęcamy do aplikowania na adres: annaiwanska@hrc.com.pl

W CV prosimy zawrzeć poniższą klauzulę:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.