Send CV

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji doradztwa personalnego na polskim rynku. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji metodą Direct Search.  W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

TALENT ACQUISITION SPECIALIST / RESEARCHER

(miejsce pracy: siedziba firmy Grupa HRC S.A. ul. Leszno 8/1 w Warszawie)

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search
  • Udział w projektach realizowanych przez firmę
  • Wspieranie zespołu konsultantów i researcherów w codziennych obowiązkach
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Min. komunikatywna znajomość nowożytnego języka obcego (preferowany angielski i/lub niemiecki)
  • Odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Otwartość, komunikatywność, chęć zdobywania doświadczeń
  • Orientacja na cel
  • Aktywność, kreatywność, wykazywanie inicjatywy
  • Dyspozycyjność pięć dni w tygodniu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji doradztwa personalnego lub dziale HR

Oferujemy:

  • Płatny staż bądź współpracę w oparciu o umowę o pracę (w zależności od doświadczenia)
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

Zachęcamy do aplikowania na adres: klaudiakalecinska@hrc.com.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania