Send CV

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy świadczącej sprzedaż najwyższej jakości produktów i komponentów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

MANAGER DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • zarządzanie łańcuchem logistycznym: obsługa klienta zewnętrznego, wystawianie dokumentów dla magazynu, realizacja zamówień, kontrola prawidłowości przebiegu wysyłki towaru
  • kontrola i optymalizacja stanów magazynowych
  • udział w procesie zakupu surowców: sporządzanie zamówień, zapewnianie dostaw w terminie
  • ścisła współpraca z działami wewnętrznymi głównie z działem handlowym i księgowym
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji logistycznej
  • współpraca z firmami spedycyjnymi
  • optymalizacja procesów logistycznych
  • nadzór nad terminowymi dostawami

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z programem SAP
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę