Wyślij CV

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która dostarcza innowacyjne usługi telemetryczne, poszukujemy osoby na stanowisko:

BUSINESS DEVELOPER / KONSULTANT SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres Obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych
  • Prezentowanie możliwości firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami/oddziałami firmy

Oczekiwania:

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta i prowadzeniu korespondencji biznesowej
  • Mile widziana będzie także wiedza na temat biznesu i technologii Call Center oraz znajomości narzędzi IT (typu CRM, live chat)
  • Umiejętności negocjacyjnych, nawiązywania i utrzymywania kontaktu z Klientem
  • Pozytywnego podejścia do wykonywanych obowiązków
  • Dobrej organizacji oraz przestrzegania czasu pracy
  • Zorientowania na wyniki oraz realizację celów
  • Dynamizmu, rzetelności oraz samodzielności w działaniu
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • Myślenie analitycznie oraz kreatywne podchodzenie do rozwiązywania problemów
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stałą, ciekawą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz premię uzależnioną od wyniku
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • Prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, dofinansowanie do studiów oraz imprezy – małe i duże
  • Rozwój kariery na najwyższych obrotach, przy innowacyjnym przedsięwzięciu, które zmienia oblicze sektora monitoringu GPS
  • Bezpłatne szkolenia wprowadzające oraz cykliczny udział w szkoleniach handlowych wewnętrznych, zewnętrznych, w Polsce oraz w Europie
  • Pomoc i współpracę w zespole energicznych ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Kontakt z nowymi technologiami

Zachęcamy do aplikowania na adres: maksymilianmisiura@hrc.com.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.