Wyślij CV

Stabilna firma kosmetyczna z wieloletnią tradycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Doradcy Handlowego

(teren: cała Polska)

Opis stanowiska:

• obsługa klientów w kanale profesjonalnym (SPA, salony kosmetyczne, drogerie)
• przedstawianie ofert handlowych, negocjowanie oraz finalizowanie zamówień
• sprzedaż oraz przeprowadzanie szkoleń kosmetycznych, doradztwo merytoryczne
• nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami
• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
• opieka posprzedażowa nad grupą Klientów
• aktywne uczestnictwo w realizacji strategii handlowej firmy
• raportowanie wyników pracy
• obsługa finansowa
• dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży kosmetyków profesjonalnych w salonach kosmetycznych, SPA i perfumeriach
• dyspozycyjność
• dobra organizacja pracy własnej
• wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista
• orientacja na cele, efektywność
• pasja i pozytywne podejście do wykonywanej pracy
• orientacja na rozwój własny oraz firmy
• tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia plus premie
• przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji