Wyślij CV

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej agregaty prądotwórcze, poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Warszawa/Piaseczno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne poszukiwanie Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • sprzedaż przemysłowych agregatów prądotwórczych oraz instalacji towarzyszących
  • sporządzanie dokumentacji technicznych
  • kosztorysowanie i udział w przetargach publicznych
  • współpraca z Działem Realizacji
  • wizje lokalne na obiektach
  • realizowanie planów sprzedażowych

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość środowiska MS Windows/Office
  • zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy
  • preferowana znajomość zagadnień technicznych branży agregatów prądotwórczych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień kosztorysowania
  • znajomość zagadnień związanych z przetargami publicznymi

KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną i karty sportowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zachęcamy do aplikowania na adres: maksymilianmisiura@hrc.com.pl

W CV prosimy zawrzeć poniższą klauzulę:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa HRC S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszno 8/1, 01 – 192 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000372596, NIP 951-19-49-454, REGON 016099664, kapitał zakładowy 850 000 zł, moich danych osobowych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesów rekrutacji i powierzenia moich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poda adresem http://www.hrc.com.pl/pl/obowiazekinformacyjny/46 , w tym z informacją o szczegółowych celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania