Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Konsultant ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla managerskiego
  • Zarządzanie pracą  researcherów / asystentów  konsultanta
  • Nawiązywanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z Klientami
  • Dbanie o najwyższą jakość usług
  • Przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych w tym wywiadów kompetencyjnych
  • Aktywny udział w realizowanych sesjach Assessment i Development Center
  • Realizacja procesów Outplacementowych w oparciu o metodologię firmy

Wymagania:

  • Min. 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z samodzielnym prowadzeniem projektów rekrutacyjnych
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i realizacji sesji Assessment Center
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Miłą atmosferę :)

W naszej firmie mile widziane są dobrze zorganizowane mamy wracające z urlopu macierzyńskiego lub wychowawczego:)