Wyślij CV

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zasilania gwarantowanego, poszukujemy osoby na stanowisko

Sales manager

home office

Zakres obowiązków:

  • Promocja na rynku polskim w zakresie sprzedaży agregatów prądotwórczych i usług związanych z funkcjonowaniem agregatów
  • Sprzedaż agregatów prądotwórczych
  • Sprzedaż usług związanych z instalacją agregatów prądotwórczych
  • Sprzedaż umów na obsługę i serwis agregatów prądotwórczych
  • Sprzedaż usług zwiazanych z naprawą agregatów prądotwórczych
  • Sprzedaż usług związanych z uruchomieniem agregatów prądotwórczych
  • Opracowywanie i przgotowywanie dokumentacji technicznej i handlowej
  • Opracowywanie kosztorysow na świadczenie uług wyżej wymienionych

Wymagania:

  • doświadczenie co najmniej 5 lat w sprzedaży agregatów prądotwórczych w mocach od 50 do 3000kva
  • doświadczenie w sprzedaży instalacji agregatów i centrali agregatów prądotwórczych oraz umów serwisowych
  • dobra znajomość rynku (branża przemysłowa, szpitale, centra handlowe w której mają zastowanie agregaty prądotwórcze)
  • doświadczenie w zarządzaniu siecią dystrybucji w zakresie mniejszych mocy będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + system premiowy)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód + laptop + telefon)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku