Wyślij CV

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej z branży chemicznej, poszukujemy osoby na stanowisko

Sales Manager

home office

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań
  • Ścisła współpraca z Dostawcami
  • Pozyskiwanie nowych klientów i zarządzanie relacjami z Klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych / wizyty handlowe
  • Udział w testach produkcyjnych lub laboratoryjnych u klienta
  • Bieżąca obsługa kontraktów i prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Monitorowanie rynku

Wymagania:

  • Bogate doświadczenie w  handlu surowcami poparte osiągnięciami
  • Biegła znajomość techniczna  oferowanych  produktów oraz znajomość rynku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreowanie potrzeb klienta, dobór bazy surowcowej niezbędnej do realizacji zadania
  • Wykształcenie  wyższe kierunkowe

Oferujemy:

  • Samochód służbowy
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozbudowany program opieki medycznej dla pracownika i członków jego rodziny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie