Zarząd:

Piotr Macoch – Członek Zarządu

Urodzony w 1964 r., Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży rekrutacyjnej, w latach 90tych pracował jako Specjalista w Kraft Foods Polska Sp. z o.o., karierę w Human Resource Consulting Sp. z o.o. (poprzedniczki prawnej Grupa HRC S.A. zaczął w roku 2000 r. na stanowisku Konsultant; od 2010 r. Członek Zarządu.

Rada nadzorcza:

Tomasz Banasiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Urodzony w 1969 r., Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, był związany ze spółkami z grupy Danone, PepsiCo, Wedel Holding SA, zasiadał w Radzie Nadzorczej LU Polska Sp. z o.o., obecnie Członek Rady Nadzorczej: Grupa Stereo SA i Netmedia SA.

Adam Paturej – CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Urodzony w 1989 r., w 2012 ukończył studia magisterskie z Ekonomii Przemysłowej na London School of Economics. Jego doświadczenie obejmuje zarządzanie finansami (certyfikat CIMA), oraz obsługę finansową projektów unijnych (o budżecie ponad 650 000 EURO). Jest także ekspertem z zagadnień cyberbezpieczeństwa dla przemysłu oraz specjalistą ds. sieci IT.
Obecny Prezes Zarządu spółki Intchem Sp. z o.o prowadzącą działalność zapewniającą bezpieczeństwo w przemyśle.

Piotr Karmelita – Członek Rady Nadzorczej

Urodzony w 1974 r., Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wycen przedsiębiorstw, oceny projektów inwestycyjnych, prowadzeniu publicznych ofert akcji i transakcji na rynku prywatnym, był członkiem zarządu Domu Maklerskiego BMT SA, BBI Capital NFI SA, BB Investment SA.
Obecnie Członek Zarządu Rubicon Partners NFI SA i Członek Rady Nadzorczej Tell SA

MICHAŁ HANDZLIK - CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Urodzony w 1972 r., Karierę w bankowości zaczął w 1993r. W 2007 r. pracował w PKO BP jako Dyrektor Banku odpowiedzialny za strategię i planowanie działań banku. W 2008 r. objął stanowisko Wiceprezesa Getin Banku odpowiedzialnego za bankowość detaliczną, a następnie został mianowany Prezesem Zarządu Getin Banku, z którego miejsca dobrowolnie zrezygnował w listopadzie 2009r. z zamiarem rozpoczęcia własnej działalności. Pełni obecnie funkcję Prezesa Zarządu Spółki DTP S.A. oraz funkcję Członka Rady Nadzorczej DTLEX Kancelaria Radców Prawnych Rosiński i Wspólnicy Spółka Komandytowo-Akcyjna.

Kamil Grzeszczuk – Członek Rady Nadzorczej

Urodzony w 1982 r., Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, od 2008 r. związany z W. Paturej Kancelaria Prawna Sp.k., specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie handlowym, posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.