Direct search

Co nas wyróżnia w działaniach Direct Search:

  • ugruntowana, wieloletnia wiedza o rynku
  • ogólnoświatowa / europejska / polska sieć kontaktów
  • złożoność procesu rekrutacji: Direct Search + konsulting w trakcie rekrutacji + kwestie prawne
  • specjalistyczna weryfikacja kandydatów (przez specjalistów, uzupełniona o rekomendacje z rynku)

Direct Search to jedna z najskuteczniejszych metod poszukiwania kandydatów. Dzięki tej metodzie rekrutacji, z morza kandydatów potencjalnie dostępnych na rynku, nasz wyspecjalizowany zespół wyławia perły - pracowników, którzy w najwyższym stopniu spełniają oczekiwania Klientów.
Grupa HRC S.A. to wysokiej klasy specjaliści posiadający szeroką wiedzę z zakresu human resources, people managementu, Direct Search i executive search, dla których rekrutacja nie ma żadnych tajemnic.
Projekty typu Direct Search prowadzone są przez najbardziej doświadczonych i kompetentnych konsultantów oraz researcherów, dla których stanowią one specjalizację samą w sobie.

Konsultanci dedykowani do projektów direct serach posiadają specjalistyczną wiedzę branżową, dzięki czemu precyzyjnie są w stanie określić potrzeby rekrutacyjne Klientów  z różnych branż.

Wiele firm zostało Klientami Grupy HRC zlecając projekty uznawane za niemożliwe do realizacji; przekonując się o skuteczności metody direct serach w naszym wydaniu, przekonali się także do stałego korzystania z naszych usług.

Działania w zakresie Direct Search prowadzimy poprzez:

  • Szczegółową analizę potrzeb Klienta
  • Rozbudowany oraz doświadczony dział research
  • Profesjonalnie prowadzone rozmowy kwalifikacyjne (w oparciu o competency based interview), zawsze face to face
  • Pozyskiwanie referencji i rekomendacji dla kandydatów
  • Korzystanie na życzenie Klienta z testów psychologicznych i kompetencyjnych

Nadrzędnym celem Grupy HRC jest znalezienie kandydatów spełniających oczekiwania Klienta zarówno pod względem kwalifikacji, jak i szeroko pojętej kultury organizacyjnej firmy.

Dobór pracowników, doradztwo personalne czy dla niektórych head hunting dla nas oznaczają jedno – kolejną szansę do wykorzystania wieloletniego doświadczenia i wiedzy przy zachowaniu najwyższych standardów oraz dyskrecji. Jednocześnie zapewniamy naszym Klientom pełen dostęp do informacji na temat podejmowanych przez nas w trakcie procesu Direct Search działań.