Change language
Obszar działań

Consulting AC/DC

Szczegóły

Direct Search

Innowacyjna usługa umożliwiająca bezpośrednie dotarcie do najbardziej odpowiednich kandydatów na rynku pracy. Dzięki naszej skutecznej metodologii oraz wyspecjalizowanej wiedzy, jesteśmy w stanie zapewnić szybkie i trafne rekrutacje, dostosowane do unikalnych wymagań każdej firmy.

Szczegóły

Executive Search

Nasza firma specjalizuje się w poszukiwaniu i selekcji najlepszych liderów, którzy będą doskonale dopasowani do misji i wartości organizacji naszych klientów. Dzięki naszemu zaangażowaniu i ekspertyzie zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów na rynku.

Szczegóły

Outplacement

Zapewniamy pełne wsparcie Klienta w realizacji projektów związanych z indywidualnymi zwolnieniami monitorowanymi. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu programów outplacementowych dla pracowników różnych stanowisk i pionów biznesowych, których misja w strukturach firmy zakończyła się.

Szczegóły

Prawo pracy

Naszym klientom oferujemy pomoc na każdym etapie prowadzonej działalności, dostarczając indywidualnie opracowane rozwiązania, zapewniające nie tylko pełne bezpieczeństwo prawne, ale także osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych.

Szczegóły

Masz pytania?

Masz pytania? Nie wahaj się z nami skontaktować! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i udzielić Ci niezbędnej pomocy.

Skontaktuj się z nami