Change language
Co nas wyróżnia
Sieć kontaktów

Ogólnoświatowa sieć kontaktów budowana przez lata.

Weryfikacja kandydatów

Specjalistyczna weryfikacja kandydatów przez specjalistów.

Analiza

Dokładna analiza rekomendacji z rynku.

Rekrutacja

Złożoność procesu rekrutacji

Executive Search

Masz pytania?

Masz pytania? Nie wahaj się z nami skontaktować! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i udzielić Ci niezbędnej pomocy.

Skontaktuj się z nami

Skuteczne działanie z Executive Search

Realizując projekty Executive Search używamy metody Direct Search, polegającej na bezpośrednim poszukiwaniach personelu na stanowiska najwyższego szczebla (zarząd, top management, stanowiska dyrektorskie).


Istotą projektów rekrutacyjnych opierających się o metodę Direct Search są działania typu Head Hunt (pol: łowienie głów, choć w Grupie HRC mówimy o poławianiu pereł), które stanowią najskuteczniejszą metodę doboru pracowników największego kalibru w procesie rekrutacji na poziomie top management.


Nie dziwi więc fakt, że Executive Search jest aktualnie jedną z najczęściej stosowanych metod w procesie doboru najlepszych pracowników na najwyższe szczeble zarządzania w organizacji.

WSPÓŁPRACA Z GRUPĄ HRC

Executive Search z grupą HRC

Nasze działania w zakresie Executive Search umożliwiają pozyskanie aktualnie zatrudnionych, wybitnych specjalistów z top managementu, którzy doskonale sprawdzą się w organizacji.

Poławiając osoby pełniące najwyższe funkcje menedżerskie (Executive Level), w szczególny sposób dbamy o dyskrecję, fachowość oraz stosowne reprezentowanie Klienta.

Skuteczność metody Executive Search zawdzięczamy dogłębnej znajomości rynku, wiedzy merytorycznej oraz długoletniemu doświadczeniu Konsultantów. Wszystko to pozwala na łowienie najrzadszych na rynku pereł.

W celu upewnienia się o jak najwyższej wartości kompetencji kandydatów wyłonionych w procesie Executive Search, dodatkowo proponujemy rozszerzenie procesu rekrutacji o Assessment Center.

Rekrutacja poufna

Rekrutacja poufna w Executive Search

Rekrutacja polegająca na obsadzaniu stanowisk przy jednoczesnym zachowaniu dyskrecji w celu ochrony firmy zatrudniającej i kandydatów.

Rekrutacja poufna w ramach Executive Search jest stosowana w przypadku stanowisk kierowniczych lub wykonawczych wysokiego szczebla, gdzie potrzeba zachowania poufności jest szczególnie istotna.

Poszukiwania inicjowane są przez firmę rekrutacyjną, a kandydaci wybierani na podstawie ich doświadczenia w danej branży.

Kładziemy nacisk na przyciągnięcie kandydatów, którzy mogą nie poszukiwać aktywnie nowego stanowiska. Przy rekrutacji poufnej w Executive Search pula kandydatów nie jest bardzo duża ponieważ nacisk kładziony jest na przyciągnięcie wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych osób.

Poznaj Różnice

Executive Search, a Direct Search

Decydując się na usługę Executive Search bądź Direct Search warto znać różnice pomiędzy zakresem tych usług.

Direct Search może obejmować różne poziomy stanowisk, podczas gdy te specjalizujące się w Executive Search skupiają się na wyszukiwaniu kandydatów na kluczowe stanowiska kierownicze.

Dodatkowo, procesy rekrutacyjne w Executive Search mogą być bardziej zaawansowane i wymagające ze względu na specyfikę poszukiwanych kandydatów oraz rygorystyczne wymagania klientów.

W skrócie ujmując, Executive Search to Direct z wyższej półki.

Kontakt

Współpraca w zakresie Executive Search

Zależnie od potrzeb, wybierz odpowiadającą Ci formę kontaktu i skontaktuj się z nami.

Adres
Leszno 8, 01-192 Warszawa

Inne usługi