Change language
POZNAJ ZALETY CONSULTINGU AC/DC
Usługa „szyta na miarę”

Narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta

Trafność oceny

Gwarantujemy wysoką trafność oceny uczestników

Wiarygodna ocena

Obiektywna i bezstronna ocena kompetencji

Udział psychologów

Przeprowadzanie oceny psychologicznej przez psychologów

Consulting AC/DC

Masz pytania?

Masz pytania? Nie wahaj się z nami skontaktować! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i udzielić Ci niezbędnej pomocy.

Skontaktuj się z nami

Jak działa Consulting AC/DC

Podczas sesji Assessment Center / Development Center ocenie podlegają kompetencje, czyli wiedza, umiejętności oraz postawy, niezbędne do efektywnego funkcjonowania w określonej roli zawodowej. Podobne projekty przeprowadzamy celem wyłonienia osób, które w obecnych warunkach biznesowych najefektywniej poradzą sobie ze sprawowaniem powierzonych obowiązków.

Wybór kompetencji podlegających ocenie jest na początku projektu szczegółowo omawiany z Klientem. Każda z kompetencji zostaje szczegółowo rozpisana na wskaźniki, a po przeprowadzonej sesji Assessment Center / Development Center oceniana w skali pięciostopniowej, zgodnie z zapisami zawartymi w skalach obserwacyjnych. Na początku projektu, w porozumieniu z Klientem, ustalany jest również pożądany poziom rozwoju każdej z kompetencji na określonym stanowisku, co umożliwia porównanie wyników otrzymanych przez konkretnego kandydata z oczekiwaniami Klienta.

WSPÓŁPRACA Z GRUPĄ HRC

Consulting AC/DC z grupą HRC

Jako agencja doradztwa personalnego specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu HR i doboru pracowników, w swojej ofercie posiadamy również Assessment Center i Development Center. Zespół naszych specjalistów każdorazowo opracowuje model oceny kwalifikacji i weryfikacji zawodowej na podstawie testów i profesjonalnych narzędzi.

Kontakt

Współpraca w zakresie Consulting AC/DC

Zależnie od potrzeb, wybierz odpowiadającą Ci formę kontaktu i skontaktuj się z nami.

Adres
Leszno 8, 01-192 Warszawa

Inne usługi