Change language

ZARZĄD:

PIOTR MACOCH – CZŁONEK ZARZĄDU

Urodzony w 1964 r., Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży rekrutacyjnej, w latach 90tych pracował jako Specjalista w Kraft Foods Polska Sp. z o.o., karierę w Human Resource Consulting Sp. z o.o. (poprzedniczki prawnej Grupa HRC S.A.)  zaczął w roku 2000 r. na stanowisku Konsultant; od 2010 r. Członek Zarządu.

RADA NADZORCZA:

ADAM PATUREJ – CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Urodzony w 1989 r., w 2012 ukończył studia magisterskie z Ekonomii Przemysłowej na London School of Economics. Jego doświadczenie obejmuje zarządzanie finansami (certyfikat CIMA), oraz obsługę finansową projektów unijnych (o budżecie ponad 650 000 EURO). Jest także ekspertem z zagadnień cyberbezpieczeństwa dla przemysłu oraz specjalistą ds. sieci IT.
Obecny Prezes Zarządu spółki Intchem Sp. z o.o prowadzącą działalność zapewniającą bezpieczeństwo w przemyśle.

KAMIL GRZESZCZUK – CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Urodzony w 1982 r., Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, od 2008 r. związany z Paturej Kancelaria Prawna Sp.k., specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie handlowym, posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

KRZYSZTOF PATUREJ – CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Urodzony w 1962 r., Prezes i inicjator Międzynarodowego Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego w Polsce (ICCSS). Przewodniczył Trzeciej Konferencji Przeglądowej OPCW w Hadze w kwietniu 2013 roku, jako ambasador tytularny w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RP. Amb. Paturej posiada doświadczenie w dyplomacji wielostronnej, negocjacjach i relacjach wielokulturowych, rozbrojeniu i nierozprzestrzenianiu broni masowego rażenia, przeciwdziałaniu terroryzmowi. Prowadził programy na rzecz współpracy rozwojowej i wymiany międzynarodowej, kontaktów ze społeczeństwem obywatelskim. Amb. Paturej posiada doświadczenie w analizie i zarządzaniu ryzykiem. Jest aktywnie zaangażowany w promowanie globalnego bezpieczeństwa chemicznego i rozwoju globalnej kultury bezpieczeństwa chemicznego.

WŁADYSŁAW PATUREJ – CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Urodzony w 1967 r., wieloletni Komendant Państwowej Straży Granicznej w Jeleniej Górze, posiadający bogate doświadczenie w zakresie procedur karno-administracyjnych.

KRZYSZTOF TERELAK – CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Urodzony w 1957 r. doświadczony samorządowiec, wieloletni Kierownik w Starostwie Powiatowym w Bolesławcu, posiadający bogate doświadczenie w administracji publicznej.